canlı tombala bayiliği

Canlı Tombala Bayilik, tombala oyununu oynamayı sevenleri bir arada toplayarak hem eğlenebileceğiniz hem de kazanç elde edebileceğiniz bir sistemdir. Tecrübemiz, imkanlarımız ve verdiğimiz danışmanlıklar sayesinde kuracak olduğunuz platform hem kolay bir şekil de ünlenecek hem de sizler için güçlü bir gelir modeli haline gelecektir.

Peki bu gelir modelini oluşturmanın şartları nelerdir? Hangi kurallara uyulduğunda verdiğimiz hizmetten yararlanabileceksiniz. Bu içeriğimizde tamamen bu konulardan bahsediyor olacağız. Totobo bayimiz olmak isterseniz sitemiz üzerindeki whatsapp iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Canlı Tombala Bayilik Nedir?

Canlı tombala bayilik gerekli şartlar sağlandığında sizlere tarafımızca verilen bir bayiliktir. Bu bayilik firmamımızın marka bilinirliğinden kaynaklı olarak oldukça kaliteli ve gelir modeli yüksek bir bayilik sistemidir. Sistemimiz genellikle “Franchise” sistemlerle karıştırılmaktadır. Fakat birbirlerinden farklı onlarca durum bulunmaktadır.

Bu başlığımız altında lafı daha fazla uzatmadan Franchise ve bayilik sistemlerinin arasında bulunan farklardan bahsedeceğiz.

Franchise ve Bayilik Sistemi Arasındaki Farklar

  1. Franchise ana markanın yeni işletmelerce kullanılmasıdır.

  2. Bayilik sistemi ise bir firmanın üretim veya pazarlamasını yaptığı herhangi bir ürün ve/veya ürün gruplarının diğer firmalara yetki vererek daha fazla noktaya ulaştırmasına verilen bir isimdir

  3. Bizim bayimiz olmayı düşünen siz değerli iş ortaklarımız, kendi belirlediği logo ve ismi kullanabilmektedir. Fakat franchise sistemi içerisine dahil olanlar (Totobo bir franchise sistemi değildir!) firmanın marka ve logosunu kullanmaktadırlar.

  4. Franchise sistemine dahil olan kişi yada firma o markanın adına belli şartlar altında onun ürününü satmaktadır.

  5. Totobo Bayi sistemine katılan kişi veya firmalar ürününü kendi adına satar.

Canlı Tombala Bayilik Almanın Avantajları

Tarafımızca sizlere sunulacak olan canlı tombala bayilik sistemine katıldığınızda gelir ve genel müşteri kitlesine daha rahat ulaşabilmiş olacaksınız. Buna ek olarak sizlere sunduğumuz ek avantajlar oldukça yüksek gelirler elde etmenize neden olacaktır.

Canlı Tombala Bayilik Almanın Avantajları

  • Sisteminiz üzerinde çalışan ve bir sorun olduğunda destek bulabileceğiniz bir tombala sistemine sahip olmuş olacaksınız.

  • Tombala sisteminiz tamamen Türkçe olmuş olacak.

  • Sisteminiz kurulduktan sonra herhangi bir ayar yapmanıza gerek kalmayacaktır.

  • Müşterileriniz son dönemde oldukça sık oynanmaya başlayan bu oyunun bağımlısı haline gelecek.

Sizlerde canlı tombala bayilik sisteminden yararlanmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilir ve detayları kolayca öğrenebilirisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir