totobo paneli

Totobo panel genel olarak bakıldığında almış olduğunuz bayilik sisteminin yönetici olarak kullanılan aynı zamanda kontrol edilen kısmına verilen isimdir. Hemen hemen tüm yazılım sistemlerinin kendine ait geçmiş zaman da kullanılan ismiyle admin yeni adıyla yönetici paneli adı verilen panelleri bulunmaktadır. 

Bu panel üzerinden yapılan işlemleri takip edebilir, görüntüleyebilir veya kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay ve geliştirilmesi tarafımızca yapılmış bir sisteme sahiptir. Peki bu panel tam olarak ne işe yarar? Hangi durumlar için kullanabilirsiniz? Bu ve bunun gibi soruları bu içeriğimiz içerisinde ele alacağız. Hadi lafı daha fazla uzatmadan içeriğimizin detaylarını işleyelim. Diğer totobo hizmetlerimiz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Totobo Panel Ne İşe Yarar?

Totobo Panel yetkisi yükseltilmiş bir user yani kullanıcı arayüzüdür. Bu arayüzüne giriş yapan bir yönetici, klasik kullanıcıların göremediği ve müdahale edemediği tüm kısımlara giriş yapabilir ve aynı zaman da kolaylıkla müdahale edebilir. Daha açıklayıcı olması adına bu  başlığımız altındaki kısmı listeleme yöntemi ile liste halinde açıklayacağız. 

  1. Klasik kullanıcıların giriş yapamadığı kısımlara giriş yapabilmek.
  2. Klasik kullanıcıların kullanamadığı özellikleri kullanabilmek.
  3. Süper user olarak adlandırılan tüm yetkilere ulaşabilme avantajı.
  4. Kullanıcıları cezalandırabilme benzeri tüm iş ve işlemler.
  5. Kullanıcı hareketlerini inceleyebilme avantajı vb.

Yukarı yazılmış olan tüm maddelere ve daha fazlasına ulaşabilmek için Totobo Panel ihtiyacınızı giderecektir. Peki Totobo Panel kullanımı zor mu? Herhangi bir şekil de teknoloji bilgisi olmayanlar paneli rahatlıkla kullanabilir mi? Dilerseniz hemen bir alt başlık ile bu konuyu da ele alarak içeriğimizi sonlandıralım.

Panel Kullanımı Zor Mu ?

Totobo panel kullanımı oldukça kolay ve rahattır. Bayi giriş kısmından sizlere verilen bilgiler ile panele erişim sağlayabilirsiniz. Panelin kullanımı oldukça rahat ve kolaydır. Panele çok kısa sürede alışma sağlayabilirsiniz.

Ayrıca ihtiyacınız olan her şey elinizin altında, yeterli olmadığı yerde totobo panel kullanım için teknik ekibimizden destek alabilirsiniz. Bu sayede tüm işlemleri kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. 

Merak ettiğiniz herhangi bir konu için hemen bizimle iletişime geçebilir ve sorunuzu sorarak rahatlıkla cevaplarınızı alabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soru ve sorunlar için bize yazmaktan çekinmeyin. Detayları görüşmek üzere…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir